Düğün Salonlarımız

Yıldız Bahçesi

Yıldız Bahçesi, 350 kişilik kapasitesi ile düğün ve eğlence organizasyonları için rahatlığı ve kaliteyi en üst düzeyde sizlere sunmaktadır.

Kır Bahçesi

Kır Bahçesi, 750 kişilik kapasitesi ile düğün ve eğlence organizasyonları için rahatlığı ve kaliteyi en üst düzeyde sizlere sunmaktadır.

Düğün Bahçesi

Düğün Bahçesi, 600 kişilik kapasitesi ile düğün ve eğlence organizasyonları için rahatlığı ve kaliteyi en üst düzeyde sizlere sunmaktadır.

Alacaatlı Kır Bahçesi

Alacaatlı Kır Bahçesi, 750 kişilik kapasitesi ile düğün ve eğlence organizasyonları için rahatlığı ve kaliteyi en üst düzeyde sizlere sunmaktadır.

Rıhtım Düğün ve Toplantı Mekanları

Hakkımızda

Rıhtım Düğün ve Toplantı Mekanları, deneyimli ve uzman kadrosu ile hayatınızın en özel gününü unutamayacağınız bir anıya dönüştürmek için 1990* yılında kuruldu. Kusursuz hizmet anlayışı, kaliteden ödün vermeyen duruşu ile yola çıkan Rıhtım, farklı konseptlerdeki düğün, nişan, kına ve organizasyonlara ev sahipliği yapmaktadır. Dekorasyonundan menüsüne, süslemesinden müziğine kadar her detayın ayrıntılı bir şekilde düşünüldüğü Rıhtım’da hayaller gerçeğe dönüşmektedir. Salonlarının hepsi misafirlerin kendi araçlarıyla rahat bir şekilde ulaşabilecekleri merkezi konumda bulunmaktadır. Otuz yıllık tecrübemizle kendi salonlarımızda, kendi mutfağımızda hazırladığımız yemek ve ikramlarla Ankara'da binlerce çiftin özel günlerine renk kattık.

Mutluluğunuz Rıhtım'da başlasın!

Organizasyona Dahil Hizmetler

Fotoğraf + Video Çekimi
Garson hizmeti
Piyanist ve bayan solist
Masa ve Sandalye Süslemesi
Masalara Çiçek
Gelin Yolu
Salona giriş ve pasta kesiminde volkan gösterisi
Özel Nikah Masası
Sinevizyon Gösterisi
Sünnet Düğünlerinde; Akülü Araç+ Palyaço+Animatör+Özel Çocuk Menüsü

Fotoğraf Galerİsİ

Randevu Oluşturmak için Tıklayın